השכרת רכב
השכרה בישראל
השכרה בחול
ליסינג
מכירת רכב
ליסינג - אוטו שי

מימון לרכב

מימון לרכב - הסבר כללי

אם לפני שלושים או ארבעים שנה רכב נחשב למוצר יוקרתי, והוא נחשב למוצר מותרות שרק בעלי ממון יכלו לרכוש אותו, הרי היום רכב הוא מוצר צריכה רגיל ממש כמו הטלפון. הוא תופס כיום מקום נכבד בחיינו, ובלעדיו קשה מאוד לשרוד בעולם ההישגי ובעולם שבו זמן שווה כסף. אם אין לך מספיק כסף כדי לקנות רכב עומדת בפניך אפשרות הבחירה בין השכרת רכב לבין מימון לרכב חדש. כשם שהרכב הפך למוצר שגרתי כך גם האמצעים שבעזרתם ניתן לקבל מימון לרכב הפכו להיות נפוצים.

מימון לרכב - מה הן האפשרויות?

יש היום לא מעט דרכים ואמצעים שבעזרתם ניתן להשיג מימון לרכב. יש כאלו שיעדיפו לפתוח תכנית חסכון ולהשתמש בכספי החסכונות לשם כך, יש כאלו שיפנו לבנק ויקבלו הלוואה, ויש כאלו שישתמשו באפשרות של רכישת רכב מחברות ליסינג שמעניקות הלוואות ותנאי תשלום נוחים באמצעות כרטיס האשראי. כך בעל הרכב מצליח להשיג מימון מבלי שנפגע לו האשראי הבנקאי.

התחרות הגדולה בין חברות הליסינג ומגרשי הרכב למכירת מכוניות גרמה לרווח גדול דווקא בצד של הלקוחות. היום ניתן לקבל שלל אפשרויות מימון לרכב שמתאפיינות בגמישות ובנוחות מירבית עבור הלקוח. מדובר בצעד חשוב בתהליך של רכישת רכב, מכיוון שלפני שרוכשים רכב צריך להבין "איפה הכסף?". בהתאם לתשובה וקביעת התקציב נוכל לדעת כמה אנחנו קרובים לקנייה או השכרה של רכב.

צור קשר

מימון לרכב של אוטו שי

יש היום בשוק עשרות חברות ליסינג ומגרשי מכירת רכבים המציעים שירותי רכישה בתנאי תשלום נוחים ובאמצעות ליסינג. חברת אוטו שי וחברת יורו קאר נחשבות היום לאחת מהחברות המובילות את ענף הליסינג, אנו נחשבים למקצועיים ומהימניים ואנחנו נעשה הכל כדי להעניק ללקוחותינו ראש שקט.

רוצה לקרוא עוד על השירותים שלנו?


2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved