השכרת רכב
השכרה בישראל
השכרה בחול
ליסינג
מכירת רכב
ליסינג - אוטו שי

ליסינג תפעולי - כיצד השיטה הזו עובדת?

בשני העשורים האחרונים ניתן לראות כי המעבר לשיטת ליסינג תפעולי בקרב חברות ותאגידים גדולים ובולטים במשק הישראלי הפך לפופלארי ונפוץ ביותר. הסיבות לכך ברורות: מימון רכבים באמצעות שיטת הליסינג התפעולי והמימוני פשוט נוחה יותר לכל תאגיד מסחרי או חברה. גופים מסחריים רבים, כגון משרדים ממשלתיים, עסקים בתחום המזון, מפעלי תעשייה וחברות הייטק רבות מבינות כי אין צורך אמיתי בהחזקת ואחזקת צי רכב גדול ויקר מדי בבעלות החברה לשימושים פנימיים, ומבינים כי השכרת רכב על ידי חברות הליסינג השונות, בחוזה אישי מולן וקבלת שירות באמצעותן נוח ומשתלם יותר. חברות אשר החליטו על מהלך זה השכילו למכור במחיר מחירון של הרכבים שבבעלותן ולהצטרף לתכניות הליסינג המגוונות, ובכך הצליחו להזרים סכומי כסף משמעותיים לתזרים המזומנים של החברה.

כיום, בניגוד לעבר, אין עוד צורך לגשת לסוכנות הרכב ולשלם את מלוא הסכום על הרכב הנרכש. כיום למעשה "חוכרים" את הרכב החדש שלנו, ובמקום לשלם סכום כסף גבוה במעמד הרכישה, נשלם סכום חודשי קבוע ונוח אשר נקבע מראש במעמד חתימת ההסכם. בסוף תקופת ההתחייבות ישנה את האפשרות לרכוש את הרכב או אף לשדרגו לרכב חדש.

ליסינג תפעולי - למי זה מתאים

תכניות הליסינג כדאיות ונוחות יותר עבור המעסיק וגם עבור העובד המשתמש ברכב בפועל. בניגוד לעבר, המעסיק אינו צריך לדאוג למכונאי\ קצין רכב מטעם החברה אשר פועל מול המוסכים וחברות הביטוח השונות. כל הביורוקרטיה המיותרת המעיקה עוברת למגרשן של חברת הליסינג איתן בחרתן לעבוד.

עסקת הליסינג נעה לרוב בטווח של 36 חודשים. העסקה כוללת קבלה של רכב חדש מהחברה, אחזקה, טסט, טיפולים וביטוח. היתרונות של עסקה עם חברת ליסינג הן רבות אך העקריות שבהן הן: אין צורך בהשקעה כספית גדולה, ואין צורך לדאוג למכירת הרכב... וכאן חברת אוטו שי נכנסת לתמונה.

ליסינג תפעולי - יתרונות של חברת "אוטו שי"

יתרונות הליסינג דרך חברת "אוטו שי”.

חברה קטנה, שרות גדול.

שירות אישי מהחברה ללקוח.

מנהל תיק לקוח אישי אשר עומד לרשותכם בכול עת לכל אורכה של תקופת  עסקת הליסינג התפעולי.

קבלת שירות 24 שעות ביממה. חילוץ מהיר ומקצועי בכל זמן ובכל מקום בזכות פריסה ארצית רחבת היקף של מערך אנשי שירותי-דרך ושירותי גרירה המוכנים לקריאה בכל רגע נתון. 

רכב חלופי

בתור לקוח ליסינג תפעולי של חברת אוטו שי אתה זכאי לקבלת רכב חלופי שיסופק ללך במקרה ורכבך יושבת לצורכי טיפול או מכל סיבה אחרת. שגרת חייך לא תפגע במקרה כזה, ורכב חלופי יסופק לך על ידי חברת אוטו שי.

טיפולים ותחזוקה

צוות המכונאים של אוטו שי ידאג לתחזוקתו של הרכב ולטיפולים התקופתיים הנחוצים בדיוק כמו . הרכבים יטופלו אך ורק במוסכים המורשים לכך, ויבוצעו בהתאם להנחיות היצרן והיבואן.
הזמן להתחיל ליהנות משרות ליסינג תפעולי אישי, מקצועי וקשוב הוא עכשיו. שירות ליסינג הזמין 24 שעות ביממה עבורך ועבור רכבך.כמובן למי שעבר בהצלחה לימוד נהיגה ורישיונו בתוקף.

מידע נוסף על הליסינג של אוטו שי:

  ליסינג         ליסינג פרטי        ליסינג עסקי         ליסינג מימוני   

צור קשר עוד היום לחברת אוטו שי והצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים אשר בחרו בשירותינו.

שם מלא:
טלפון:
אי מייל:


  


 
 


2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved