השכרת רכב
השכרה בישראל
השכרה בחול
ליסינג
מכירת רכב
ליסינג מימוני

ליסינג מימוני

 

שברולט ספארק חדשה רק 453 ש"ח כולל מע"מ בחודש זמינות מיידית
שברולט ספארק חדשה

ניסאן מיקרה חדשה רק 657 ש"ח כולל מע"מ לחודש זמינות מיידית
ניסאן מיקרה חדשה

שברולט קרוז חדשה רק 1,453 ש"ח כולל מע"מ לחודש זמינות מיידית
שברולט קרוז חדשה

קיה פורטה חדשה רק 1,484 ש"ח כולל מע"מ לחודש זמינות מיידית
קיה פורטה


תנאים כלליים: 30 תשלומים קבועים המקדמה 30% והיתרה בסוף התקופה. חבילת אבזור מתנה: מיגון, מרימי שמשות, שלטי נוחות וחיישני רוורס. לא כולל עלות הקמת ואגרת רישוי.

4950* ליצירת קשר לחץ כאן

 מידע נוסף על הליסינג של אוטו שי:

  ליסינג         ליסינג פרטי        ליסינג עסקי         ליסינג תפעולי   

ליסינג מימוני - גמישות שעובדת לטובתך

בעלי עסקים קטנים ובינוניים היו הראשונים להבין שהפריחה של ענף הליסינג יכולה לעבוד גם לטובתם. הם החלו לברר כיצד יוכלו להשיג עסקאות שיהיו משתלמות גם עבורם. כיום, ממש לא צריך להתאמץ כדי למצוא עסקה כזו: מספיק להזמין רכב ליסינג מימוני מחברת אוטו שי. מאותו רגע, כבר לא תצטרך לדאוג.

שיטת הליסינג המימוני הפכה לאהובה במיוחד בקרב בעלי עסקים קטנים ובינוניים, בעיקר משום שהיא מאפשרת גמישות בלתי רגילה, הן בתנאי התשלום והן באופציות שעומדות לרשות החוכר בתום תקופת ההתקשרות.

הרעיון שמאחורי עסקאות הליסינג המימוני

כדי להבין עד תום את היתרונות של ליסינג מימוני לעסקים קטנים או אנשים שמחזיקים בצי רכבים קטן, חשוב להבין מה זה ליסינג מימוני. באופן כללי, שיטה זו מאפשרת למזמין הליסינג ליהנות מאפשרויות מימון שונות, בהתאם ליכולות הכלכליות שלו ותזרים המזומנים שברשותו (ומכאן שמה של השיטה הזו).

בעסקאות רבות המציעות ליסינג מימוני, נהנה החוכר ממקדמות נמוכות במיוחד – לעיתים עד 100% מימון לרכב. בנוסף, הוא יכול לקבוע את ההחזר החודשי על פי נתון מסוים (לדוגמא: הרווחים של העסק מידי חודש). זו הסיבה מדוע בעלי עסקים קטנים נחשבים ללקוחות העיקריים של שיטה זו.

אגב, להבדיל מעסקאות ליסינג תפעולי - בהן חברת הליסינג היא זו שאחראית על תחזוקת הרכב והטיפול בו - מזמיני הליסינג המימוני הם שצריכים לדאוג לכל ענייני התחזוקה, כולל טסט, ביטוח וכדומה. למעשה, לאורך כל תקופת ההחכרה הרכב הוא באחריות מלאה של החוכר, על אף שבסופה הוא יכול להחזיר אותו לחברה.

סיימת את תקופת ההחכרה? תוכל לרכוש את הרכב

לרוב, עסקאות ליסינג נמשכות 36 חודשים, כלומר – שלוש שנים מלאות. כאשר מדובר על עסקת ליסינג מימוני, עומדת בפני החוכר אפשרות מעניינת וכדאית מאוד במקרים מסוימים: רכישת הרכב במחיר נמוך יחסית לשוויו בשוק באותו רגע.

מכירת רכב מליסינג לחוכר היא אופציה נפוצה מאוד בשנים האחרונות. לקוחות רבים אשר הזמינו רכב בליסינג מימוני, מעוניינים לאחר שלוש שנים להשאיר אותו אצלם ולהפוך אותו לרכושם הפרי, ללא סייגים או 'כוכביות'.

היתרון הגדול שמציעה האופציה הזו מתבטא בכך שהחוכר יכול לרכוש את הרכב במחיר נמוך בהרבה מהמחירון של הרכב – הרי הוא שילם עליו סכום קבוע מידי חודש בחודשו. לרוב, תמורת כמה עשרות אלפי שקלים בודדות, הרכב יהיה רשמית בבעלותו של החוכר.

האופציה הזו הופכת לטבעית עוד יותר בשל אופי הלקוחות שמזמינים ליסינג מימוני – בעל עסק קטן או אדם פרטי. בניגוד להזמנת ליסינג בחברות גדולות, כאן הגורם המזמין יכול לפקח מקרוב על השימוש ברכב, בעיקר משום שלרוב הוא יהיה המשתמש העיקרי בו. כך, בסיום תקופת ההחכרה, הוא זוכה לרכב במצב טוב, אשר קיבל יחס ממש כמו של רכב פרטי.

עסקת ליסינג מימוני דרך חברת אוטו שי

קבוצת אוטו שי מאפשרת לך ליהנות מליסינג מימוני בתנאים הטובים ביותר שקיימים היום בשוק. לאורך כל תקופת ההחכרה תזכה לליווי צמוד וייעוץ קרוב מטעם אדם מוסמך, עובד החברה, אליו תוכל לפנות בכל בעיה או שאלה.

בעזרת אנשי אוטו שי תוכל ליהנות מעסקת ליסינג מימוני בהתאם לבקשתך, שתיחתם רק לאחר היכרות מעמיקה עם הצרכים שלך. כמו חייטים מנוסים, נעצב 'חליפה מימונית' אשר תהלום אותך, תהיה נוחה לך ותיראה בדיוק כמו שחלמת.

---
מסלול של ליסינג מימוני מציע אפשרויות מעניינות ביותר עבור עסקים חדשים המתחילים את דרכם בעולם החברות הישראלי, במיוחד חברות אשר הרכבים עבורם מהווים חלק חשוב בפעילותם השוטפת. ליסינג מימוני ,אשר כשמו כן הוא, נותן לבעלי העסק אפשרות ליהנות ממימון הוצאות הליסינג בתנאים נוחים ביותר, ללא צורך בהשקעת הון ראשוני גדול ו"כבד". בנוסף לכך, בעלי העסק יכולים להשיב את התשלומים על הליסינג על בסיס הרווחים הצפויים. יתרון חשוב נוסף בליסינג המימוני נעוץ בעובדה שבסיום תקופהשל ליסינג מימוני עומדת בפני הלקוח שתי אפשרויות: רכישת  הרכב או השבתו לחברה וסיום העסקה ללא התחייבויות נוספות ותנאים חדשים.

גמישות זו, המוצעת על ידי חברות הליסינג השונות, היא אידיאלית עבור עסקים חדשים בתחילת דרכם או לחילופין עבור עסקים המעוניינים לבחון אפיקים חדשים אפשריים לתקופה מוגבלת ללא התחייבויות ארוכות טווח. עסקים רבים בוחרים במסלול הליסינג המימוני על מנת לקבל הטבות מס ואפשרות לתשלום חודשי קבוע ונוח. עסקת ליסינג מימוני היא עסקה בעלת יתרונות גם לאנשים אשר מעוניינים בסופו של עניין אף לרכוש את רכב הליסינג בו השתמשו, וזאת מכיוון שבליסינג המימוני קיימת האפשרות לרכוש את הרכב בסיום תקופת ההחכרה, כאשר התשלומים אשר שילמת בעבור הרכב לאורך תקופת הליסינג מתקזזים עם מחיר הרכב המלא. עובדה זו  מאפשרת רכישת רכב שהוא חדש יחסית, שהיה בשימוש אישי שלך או של עובדיך בעלות סבירה בהחלט.

האם ליסינג מימוני מתאים לאדם פרטי?

בהחלט!
המסלול של ליסינג מימוני לפרטיים דומה בעקרונותיו להשכרת דירה. הליסינג מאפשר לך לנהוג ברכב חדש באופן מיידי מבלי לשבור את מסגרת התקציב האישית שלך. יום אין צורך כבר להתפשר על רכב ישן ומתפרק. בזכות השיה של ליסינג מימוני אתה מחליט איזה רכב, באיזה מחיר ומהי תקופת ההשכרה. כעת נשאר לך רק להבין מה הדרך הטובה והעדיפה ביותר עבורך להגשמת חלומך, עמו כן תוכלו לקרוא אודות מכירת רכב במרכז באתר שלנו.

מדוע באוטו שי?


חברה קטנה שרות גדול

קבוצת אוטו שי שמתמחה התחום של השכרת רכב תעמיד לפניך את מיטב המומחים בעולם הרכב, וזאת על מנת למצוא בשבילך את הפתרון המושלם אשר יהלום את צרכיך. אנו נבחן בדיוק את הצרכים שלך, ורק לאחר מכן נבנה עבורך את עסקת הליסינג המתאימה, החסכונית והיעילה ביותר בשבילך.

הענקת שירות אישי ללקוח.

מנהל תיק לקוח אישי אשר יעמוד לרשותך ויעניק לך ליווי בכל שעה לאורך תקופת הסכם הליסינג המימוני.

התקשר עוד היום וחבור לאלפי הלקוחות המרוצים ביותר של קבוצת אוטו שי2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved