השכרת רכב

השכרת רכב לחתונה

רכב יוקרה לחתונה

רכב מפואר וחתונה מהסרטים

יום החתונה הוא היום המרגש ביותר בחייהם של בני הזוג, והוא גם היום שמסמל את תום חודשי הסידורים הארוכים והמפרכים. השכרת רכב לחתונה הוא סידור נוסף שיש להחליט לגביו מבעוד מועד, על מנת להבטיח כניסה חלקה לאולם וקיומו של ערב מוצלח. כיצד בוחרים ברכב האידיאלי עבור היום החשוב? על כך במאמר זה.

חלומות על לימוזינה

בכל סדרות הטלוויזיה וסרטי הקולנוע נראים בני הזוג המתחתנים מגיעים לאולם בלימוזינה. מדובר ברכב יוקרתי ומאסיבי מאוד, הדורש תשומת לב רבה, ולכן הקשר בינו לבין עולם החתונות הוא לכאורה ברור מאליו. בפועל, למרות שרבים בוחרים להשכיר לימוזינה כרכב לחתונה, היא אינה פתרון פרטי מכיוון שקשה מאוד להתנייד איתה, והיא דורשת העסקת נהג מקצועי, יחד עם אחזקה מלאה של הלימוזינה, בתוספת תשלום.

רכבי יוקרה להשכרה

השכרת רכב לחתונה יכולה להיות יוקרתית ומפוארת גם מבלי שתבחרו בלימוזינה. חברת אוטו שי מעמידה בפני הלקוח קבוצות של רכבים לבחירתו, בחלוקה לפי ביצועים ועלויות. הזוג המתחתן יוכל לבחור ברכב ספורט יוקרתי לערב המיוחד, שיצור רושם זהה לזה של הלימוזינה, אבל יהיה הרבה יותר נוח ונגיש לתזוזה. ההשכרה לאירוע צריכה להתבסס לא רק על שיקולים אסתטיים, אלא גם על שיקולים ביצועיים ופרקטיים.

שימו לב כי רכב יוקרה יתאים בעיקר לאירועים גדולים עם מוזמנים רבים, ולכן במידה והחלטתם לערוך טקס צנוע, יתכן שתוכלו לקחת רכב ברמה בסיסית יותר, שיאפשר לכם להגיע לאירוע בכבוד מבלי לנקר עיניים.

קישוט רכב החתונה

נדמה כי מאז ומעולם היה נהוג לקשט את רכב החתונה כדי להדגיש את המעמד המיוחד, אך נראה כי בשנים האחרונות המגמה הזו השתנתה. היום יותר אנשים בוחרים להשכיר רכב איכותי ויוקרתי ליום החתונה ולוותר על קישוטי הרכב. בנוסף, התגלה כי רכבים המקושטים מהווים מוקד לפריצות, מאחר וגונבי רכבים מנוסים יודעים שברכבי חתונה נמצאים סכומי כסף גדולים.

על כן, חשוב לוודא את נושא הביטוח, יחד עם כל הערבונות הדרושים, כך שאם קרה מקרה מצער והרכב נגנב, או נתקע חלילה בדרככם לאולם, יש אחראי שיוכל לחלץ אתכם ולהציע עבורכם רכב חלופי איתו תוכלו להגיע לטקס.

אוטו שי איתך ביום החשוב

אנו ממליצים לשכור רכבים אך ורק מחברה איכותית, בעיקר כשמדובר בהגעה לאירוע חשוב כמו יום החתונה. חברת אוטו שי מבינה את צרכי הלקוחות ביומם המיוחד, ועושה את מיטב המאמצים בכדי להביא אותם לחתונה בצורה חלקה ונטולת דאגות. חברת אוטו שי מציעה שירותי השכרת רכב מליסינג, רכבי חתונה מפוארים וביטוח מקיף עבור יום האירוע.

שם מלא:
טלפון:
אי מייל:


  


 
 

2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2017 Net-style. All rights reserved