הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
השכרת רכב

השכרת רכב באוסטרליה

על מנת לנצל את  זמן השהייה באוסטרליה באופן מיטבי ולהספיק להפיק ולמצות אותו במלואו, שכירת רכב היא האמצעי היעיל ביותר לעשות זאת. בעיקרון – חשוב להקפיד הקפדה יתרה על כל מה שנכון וחיוני להקפיד עליו כששוכרים רכב בכל מקום. עם זאת, חשוב לדעת: נהיגה ללא רישיון היא עבירה על החוק; רישיון הנהיגה הישראלי תקף באוסטרליה למשך שלושה חודשים בלבד; בכבישים שבהם שני נתיבים (בין עירוניים) המהירות המרבית המותרת היא 100 קמ"ש; האזורים בהם מוגבלת המהירות משתנים. מי מכם ששבים לנהוג במדינה פעם נוספת נדרשים לשים לב לשינויים האפשריים;

חשוב ביותר לדעת: המשטרה אוכפת ללא פשרות את חוקי התנועה. ברשותה ציוד מתקדם וחדשני לבדיקת מהירות הנסיעה, לרבות רדארים ואקדחי לייזר. נהיגה מעל המהירות המותרת עלולה לעלות לכם ביוקר רב ו... מכאיב.

רצוי לדעת: אך שרוב הכבישים מתוחזקים היטב ובאזורים העירוניים קיימות תחנות שירות רבות, כאשר נוסעים מחוץ לערים, באזורים הכפריים, עלולים להיתקל בכבישים רעועים ומשובשים.

כאשר מרחיקים עד לשטח המדברי, יש לקחת בחשבון כי אתם עשויים להידרש לרכב חזק ואיכותי, כגון 4 על 4. כמו כן, בעוד בערים הגדולות אין כל קושי למצוא תחנות דלק, באזורים הכפריים אתם עלולים להתקשות למצוא תחנות, מה גם שהקיימות נסגרות בשעה מוקדמת יחסית. לכן חשוב לתכנן את יעדי הנסיעה ומסלוליה על פי נגישותן וזמינותן של תחנות דלק. נהיגה באוסטרליה מחייבת, כאמור, שימת לב מיוחדת לתמרורים, להוראות שוטרים ולתנאי הדרך.

כאשר נדרשים לנושא תחבורה באוסטרליה חשוב להתוודע מבעוד מועד אל מאפייני הנהיגה בה ואל ההגבלות מזה וההיתרים מזה. חשוב לציין, כי אם וכאשר תיקנסו בגלל עבירה כל שהיא תידרשו לשלם חלק מהקנס לאלתר.

חשוב להקפיד - ומדובר על הצורך בהקפדה של כל מי שברשותם ויזות באוסטרליה – כי בד בבד עם הימצאה של ויזה תקפה ברשותכם יימצאו גם כל המסמכים שאתם עשויים להידרש להציגם אם וכאשר יעצור אתכם שוטר לביקורת או, חלילה, בגלל עבירה על חוק כל שהוא.

אם אתם רוצים להפוך את תהליך שכירת רכב באוסטרליה לקל ופשוט מומלץ לפנות אל חברה שתסייע לכם למצוא פתרון ייעודי מתאים לכל צורך. חברה שברשותה אמצעים טכנולוגיים לניהול כל הממשקים ששוכרי רכב נזקקים להם מסוגלת להציע לכם שירות מיטבי. השכרת רכב באוסטרליה נעשית על ידי היצע של ספקי השירות המקומיים הטובים ביותר. החברה מעמידה לרשותכם את מאגרי הידע העצומים שלה, את משאביה ואת ניסיונה, על מנת לתת לכם את המענה הטוב ביותר שאתם זכאים ליהנות ממנו ומצפים לו.

אין ספק כי יתרון הגודל הוא משמעותי והופך את הבחירה בחברה כמקור לחיפוש אופציות להשכרת רכב באוסטרליה לטבעית ומתבקשת: 500 ספקים מובילים של מכוניות בכל רחבי העולם, אלפי נקודות השכרה בכ- 150 מדינות בכל רחבי העולם מאפשרים לה להציע לכם סל גדוש ביתרונות ובתועלות כאשר אתם שוכרים רכב:  ביטוח הכולל כיסוי במקרים של תאונה, גנבה,  מערכת ניווט ברכב, ציוד חורף במידה שנדרש, מספר קילומטרים בלתי מוגבל ועוד.

טיפ: על מנת לנסוע ולטייל בראש שקט – חשוב להסדיר את הוויזה המתאימה לשהייה באוסטרליה.

2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved