השכרת רכב

השכרת רכב באוסטרליה

על מנת לנצל את  זמן השהייה באוסטרליה באופן מיטבי ולהספיק להפיק ולמצות אותו במלואו, שכירת רכב היא האמצעי היעיל ביותר לעשות זאת. בעיקרון – חשוב להקפיד הקפדה יתרה על כל מה שנכון וחיוני להקפיד עליו כששוכרים רכב בכל מקום. עם זאת, חשוב לדעת: נהיגה ללא רישיון היא עבירה על החוק; רישיון הנהיגה הישראלי תקף באוסטרליה למשך שלושה חודשים בלבד; בכבישים שבהם שני נתיבים (בין עירוניים) המהירות המרבית המותרת היא 100 קמ"ש; האזורים בהם מוגבלת המהירות משתנים. מי מכם ששבים לנהוג במדינה פעם נוספת נדרשים לשים לב לשינויים האפשריים;

חשוב ביותר לדעת: המשטרה אוכפת ללא פשרות את חוקי התנועה. ברשותה ציוד מתקדם וחדשני לבדיקת מהירות הנסיעה, לרבות רדארים ואקדחי לייזר. נהיגה מעל המהירות המותרת עלולה לעלות לכם ביוקר רב ו... מכאיב.

רצוי לדעת: אך שרוב הכבישים מתוחזקים היטב ובאזורים העירוניים קיימות תחנות שירות רבות, כאשר נוסעים מחוץ לערים, באזורים הכפריים, עלולים להיתקל בכבישים רעועים ומשובשים.

כאשר מרחיקים עד לשטח המדברי, יש לקחת בחשבון כי אתם עשויים להידרש לרכב חזק ואיכותי, כגון 4 על 4. כמו כן, בעוד בערים הגדולות אין כל קושי למצוא תחנות דלק, באזורים הכפריים אתם עלולים להתקשות למצוא תחנות, מה גם שהקיימות נסגרות בשעה מוקדמת יחסית. לכן חשוב לתכנן את יעדי הנסיעה ומסלוליה על פי נגישותן וזמינותן של תחנות דלק. נהיגה באוסטרליה מחייבת, כאמור, שימת לב מיוחדת לתמרורים, להוראות שוטרים ולתנאי הדרך.

כאשר נדרשים לנושא תחבורה באוסטרליה חשוב להתוודע מבעוד מועד אל מאפייני הנהיגה בה ואל ההגבלות מזה וההיתרים מזה. חשוב לציין, כי אם וכאשר תיקנסו בגלל עבירה כל שהיא תידרשו לשלם חלק מהקנס לאלתר.

חשוב להקפיד - ומדובר על הצורך בהקפדה של כל מי שברשותם ויזות באוסטרליה – כי בד בבד עם הימצאה של ויזה תקפה ברשותכם יימצאו גם כל המסמכים שאתם עשויים להידרש להציגם אם וכאשר יעצור אתכם שוטר לביקורת או, חלילה, בגלל עבירה על חוק כל שהוא.

אם אתם רוצים להפוך את תהליך שכירת רכב באוסטרליה לקל ופשוט מומלץ לפנות אל חברה שתסייע לכם למצוא פתרון ייעודי מתאים לכל צורך. חברה שברשותה אמצעים טכנולוגיים לניהול כל הממשקים ששוכרי רכב נזקקים להם מסוגלת להציע לכם שירות מיטבי. השכרת רכב באוסטרליה נעשית על ידי היצע של ספקי השירות המקומיים הטובים ביותר. החברה מעמידה לרשותכם את מאגרי הידע העצומים שלה, את משאביה ואת ניסיונה, על מנת לתת לכם את המענה הטוב ביותר שאתם זכאים ליהנות ממנו ומצפים לו.

אין ספק כי יתרון הגודל הוא משמעותי והופך את הבחירה בחברה כמקור לחיפוש אופציות להשכרת רכב באוסטרליה לטבעית ומתבקשת: 500 ספקים מובילים של מכוניות בכל רחבי העולם, אלפי נקודות השכרה בכ- 150 מדינות בכל רחבי העולם מאפשרים לה להציע לכם סל גדוש ביתרונות ובתועלות כאשר אתם שוכרים רכב:  ביטוח הכולל כיסוי במקרים של תאונה, גנבה,  מערכת ניווט ברכב, ציוד חורף במידה שנדרש, מספר קילומטרים בלתי מוגבל ועוד.

טיפ: על מנת לנסוע ולטייל בראש שקט – חשוב להסדיר את הוויזה המתאימה לשהייה באוסטרליה.

2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2017 Net-style. All rights reserved