הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
השכרת רכב

השוואת ביטוחי רכב בליסינג והשכרת רכב

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים צעירים ומבוגרים פונים לאופציה של רכישת רכב בליסינג בשל העלויות המשתלמות של התהליך מול רכישת רכב חדש ומכירתו כעבור שנים מספר. לאחר השנים הראשונות של הליסינג בהן רק חברות מקצועיות השתמשו שירותים אלו, כיום ניתן למצוא לא מעט ראנשים פרטיים הנהנים משירותים מקצועיים ומרכבים חדשניים בהשכרת רכב איכותי מחברת ליסינג. חברות הליסינג מוכיחות את עצמן והעסקאות המשתלמות הולכות ומתרבות משנה לשנה.

כחלק מרכישת הרכב במסגרת עסקת ליסינג חל תשלום הביטוח על הרכב. פוליסת הביטוח של רכב ליסינג הינה חלק הכלול במחיר הסופי. יחד עם זאת ישנן חברות אשר אינן כוללות את מחיר הפוליסה בתוך מחיר הרכב ולכן חשוב במקרים אלו להשוות בין החברות השונות והצעותיהן. חשוב חוודא מראש את תנאי ההשתתפות בפוליסה ואת הגובה שלה. טרם רכישת הרכב חשוב לברר את התנאים בהם חלה הפוליסה, את המגבלות  שחלות במקרה שמשתמשים בפוליסה, את ההבלים בין הפוליסה לאחרות ועוד.

השכרת רכב הינה אופציה נוספת של נהגים צעירים שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות רכב חדש. השכרת רכב הינה אפשרותה עומדת לרשות אלו אשר מעוניינים ברכב ואינם רוצים להחזיק בו דרך קבע או שאין להם את האפשרות הכלכלית לכך. ביטוח השכרת הרכב הינו נושא בפני עצמו ושלא כמו הליסינג, השכרת רכב מחייבת ביטוח באופן עצמאי וללא כל קשר לרכב עצמו. חשוב לבדוק מספר סוגים שונים של ביטוחים לרכב מאחר וכל אחת מהחברות מציעה מחיר ייחודי.

ההפרשים בין חברות הביטוח השונות והמחירים שהן מציעות יכולים להגיע לכדי מאות שקלים ולכן חשוב לבדוק מה כל אחת מהחברות מציעה. מחירי הביטוח של עסקאות השכרת רכב הן לרוב גבוהים הרבה יותר מכמה סיבות: חברות הביטוח של הליסינג מציעות מחירים נוחים יותר שכן הביטוח ברוב המקרים מתבצע דרך חברת הליסינג עצמה. במקרים אחרים, חברות הליסינג מציעות מחירים נוחים ללקוחותיהן מאחר והן מעוניינות שלקוחותיהן יהנו ממחירים אטרקטיביים ויבצעו את העסקה.

חשוב לקחת בחשבון את תקופת ההשכרה של הרכב. כאשר מדובר בתקופת השכרה ארוכה אזי מחירי הליסינג הופכים להרבה יותר משתלמים במקרים אלו. במקרים בהם ההשכרה מיועדת לכמה ימים בלבד – רכישת רכב מחברת ליסינג אינה משתלמת בעליל. לפיכך, חשוב לקחת בחשבון את תקופת ההשכרה של הרכב ואת השלכות מחירי הביטוח לאור תקופה זו.

היבט שני אותו יש לשקול בעת השוואת מחירי הביטוח בין השכרת רכב מחברה מוכרת לבין רכישת רכב מחברת ליסינג הינו המיסוי על הרכב. כאשר עובד מקבל ממעסיקו רכב צמוד לצרכי עבודה הוא משלם גם 2.5% ממחיר המחירון על הליסינג התפעולי. זה אולי יכול לבוא לידי ביטוי ביחס למחיר ביטוח השכרת רכב עליו לא נגבים דמי מיסוי.

בחסות חברת מאסטרביט – השוואת מחירי ביטוח רכב

2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved