הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
השכרת רכב

ביטוח רכב שכור

כיום, חברות ההשכרה מחוייבות להשכיר רכבים רק לאחר רכישת ביטוח חובה וביטוח צד ג' לרכב. ביטוח החובה לרכב מכסה את כל פגיעות הגוף אשר עלולות להיגרם לנהג או מי מבין הנפגעים בתאונת הדרכים בה הרכב השכור היה מעורב. ביטוח צד ג' ברכב מכסה פגיעות ברכוש שנגרמו לרכושו של צד שלישי בתאונה עם הרכב המושכר. בחו"ל נהוג להקפיד ולבדוק אילו כיסויים ביטוחיים הביטוח מכסה על מנת להימנע ממצבים בהם שוכר הרכב מוצא את עצמו ללא כיסוי לפגיעה פיזית, או חלילה עלול להיתבע על נזקים אשר נגרמו לרכבים אחרים באשמתו. בארץ, לא כך המצב. חברות השכרה שונות מאפשרות להוסיף סעיפי ביטוח תאונות אישיות אשר כוללות פיצוי על נזקים גופניים לנהג ולנוסעים שלו.

אילו ביטוחים צריך לרכב שכור?

ביטוח מקיף לרכב שכור הוא אינטרס משותף הן של חברת הביטוח והן של שוכר הרכב. להזכירכם- אין כל חובה לבטח בביטוח מקיף את הרכב השכור, ולכן מומלץ לוודא עם חברת ההשכרה כי אכן קיים כיסוי כזה עוד טרם ההשכרה עצמה. 

בפועל, ביטוח רכב מושכר נרכש במעמד ההשכרה. את עלות הביטוח, השוכר משלם בנפרד מהתשלום שהוא משלם על ההשכרה עצמה. ברוב המקרים, חברת הביטוח תכתיב את התנאים של ביטוח הרכב, הכוללים ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב וביטוח צד ג'.

כיצד ניתן להוזיל עלויות בביטוח רכב שכור?

ישנן מספר דרכים אשר ניתן לבצע הוזלה של רכישת ביטוח עבור רכב שכור:

הגבלת מספר הנהגים המורשים לנהוג ברכב. כפי שנהוג בפוליסות ביטוח רגילות, גם בביטוח רכב שכור, עלויות הביטוח הן נמוכות יותר כאשר יש הגבלה למספר הנהגים המוגדרים בפוליסה. בנוסף ניתן גם להגביל את גיל הנהג הכי צעיר אשר רשאי לנהוג ברכב השכור. נהגים מתחת לגיל 24 גורמים לכך שעלויות הביטוח עולות- גם ברכבים פרטיים וגם ברכבים משוכרים. אם ניתן- נסו לוותר על שרותי הנהג הצעיר על מנת שתוכלו להוזיל עלויות ברכישת ביטוח לרכב. לבסוף, קחו שליטה על גובה דמי ההשתתפות העצמית. ההשתתפות העצמית פועלת באופן שונה בחברות השכרה לעומת ברכבים פרטיים. בחברות ההשכרה, תשלום דמי ההשתתפות העצמית נגבה ישירות משוכרי הרכב, גם אם בתאונת דרכים- חברת הביטוח תבעה את ביטוח צד ג' של נהג אחר שהתברר כאשם בתאונה. במידה והתביעה התקבלה- חברת ההשכרה מחזירה את דמי ההשתתפות העצמית לשוכר. ניתן לשלם תוספת לתשלום הפוליסה ברכב השכור ובכך להימנע מתשלום דמי השתתפות עצמית, אך כאמור, בחירה זו מעלה את גובה מחיר הביטוח כולו. ניתן אף להעלות את גובה דמי ההשתתפות העצמית ובכך להוריד את עלות הביטוח, אך אופציה זו תותיר את המבוטח עם דמי השתתפות גבוהים אותם ייאלץ לשלם בעצמו במידה ויקרה משהו לרכב.
2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved