השכרת רכב

השכרת רכב באנגליה


מחפש השכרת רכב באנגליה? מעולה! אוטו שי היא החברה היחידה שמציעה לך השכרת רכב באנגליה המתאימה בדיוק לצרכים שלך דרך החברות המובילות והבינלאומיות בעולם ובמחירים ללא תחרות.
השכרת רכב באנגליה של אוטו שי היא החל מ 12.27 לירות שטרלינג (פאונד) ליום כולל: ק"מ ללא הגבלה, ביטוח במקרה גניבהֿ, ביטוח במקרה תאונה\נזק, כל המיסים ומע"מ מקומי.
*המחיר על בסיס שבועי ועלולים להשתנות מעת לעת

לקבלת הצעת מחיר משתלמת להשכרת רכב באנגליה השאר את פרטיך במנוע החיפוש ואחד מנציגנו יחזור אליך תוך 60 שניות*:

*מדינת לקיחה:
עיר לקיחה:
*תאריך לקיחה:
שעת לקיחה:
*מדינת החזרה:
עיר החזרה:
*תאריך החזרה:
שעת החזרה:
*סוג הרכב:
*גיל הנהג:
*שם:
*טלפון:
 אימייל:
*שדה חובה
color=#cc0000 size=3>סניפי אוטו שי באנגליה:

מידע על השכרת רכב באנגליה:
אנגליה, המדינה הגדולה ביותר באי הבריטי ואחת החשובות בעולם, היא גם מקום נפלא לטייל בו בכל עונה, ובמיוחד בקיץ הממוזג והנעים. 49 מיליון תושבים חיים באנגליה, מתוכם 13 מיליון בלונדון רבתי - מרכז תרבותי, עסקי, פוליטי וספורטיבי בקנה מידה עולמי. השכרת רכב באנגליה כדאית בעיקר בשטחים הפתוחים ולא בערים הגדולות.

נהיגה: בצד שמאל של הכביש, עם עקיפה מצד ימין (הפוך מישראל)
רישיון: הרישיון הישראלי קביל באנגליה, אם הוא בתוקף לחצי שנה לפחות. עם זאת, מומלץ להצטייד ברישיון בינלאומי לפני הטיול
הגבלת מהירות: 30 קמ"ש ברחובות עירוניים צרים / 50 קמ"ש בכביש בשטח בנוי (יסומן לעיתים באות (B / 95 קמ"ש בכביש בינעירוני בעל מסלול אחד לכל כיוון (מסומן ב-A) / 110 קמ"ש בכביש מהיר (מסומנים ב-M)
שפה רשמית: אנגלית
מטבע: לירה שטרלינג
שעון מקומי: 0+GMT (שעתיים פחות מישראל)
קידומת בינלאומית: 44+
מספרי חירום: 999
עיר הבירה: לונדון

נהיגה ברכב שכור באנגליה:

כבישי אנגליה נוחים ואיכותיים מאוד, אם כי באזורים הכפריים אתם עשויים להיתקל מידי פעם בדרכים משובשות, בהן כדאי לנהוג בזהירות. בנוסף, שימו לב כי מפגש מעניין עם סוס ורוכבו אינו נדיר. בסיטואציות כאלו, יש לנהוג באיטיות ולהתרחק ככל האפשר מהסוס, כדי שלא להבהילו.
מאוד לא מומלץ להיכנס לערים הגדולות עם רכב ובמיוחד לא ללונדון - עיר ענקית שאין בה חנייה כמעט, וגוררת אגרת כניסה של שמונה פאונד. בנסיעה בין עירונית תמצאו לא מעט דרכים מהירות ונוחות, שיביאו אתכם בקלות ממקום למקום.

את אנגליה, כידוע, מאפיין מזג אוויר סגרירי כמעט לאורך כל השנה. אמנם אין במדינה ימים רבים של שלג, אך גשם חזק וערפילים יש לא מעט. חשוב להיות ערניים כל העת ולעקוב אחר השינויים בתנאי הראות.
כידוע, הנהגים האנגליים אדיבים מאוד וסבלניים. כדאי לזכור כי הבהוב של הנהג שמולכם באמצעות אורות גבוהים משמעו מתן זכות קדימה, כלומר: הרשות ניתנת לכם. אין מדובר בניסיון לזרז אתכם, כנהוג בישראל, אלא במפגן אדיבות מצד השותף שלכם לכביש.

הדלק באנגליה יקר יחסית, ברמת מחירים דומה לישראל. תחנות דלק בתוך הערים או בקרבתן יפעלו לאורך כל שעות היום ולעיתים גם 24 שעות ביממה, אך תחנות באזורים מבודדים או כפריים יהיו סגורות בשעות הלילה.

>> לקבלת מידע על יעדים נוספים בהם מציעה חברת אוטו שי, שירותי השכרת רכב בחו"ל.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חזור מעלה למנוע החיפוש או התקשר 4950*.

2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2017 Net-style. All rights reserved