השכרת רכב

אודות אוטו שי

קבוצת אוטו שי הוקמה בשנת 1997 על ידי שי עזריה, אשר ראה בחזונו חברה שמספקת ללקוחותיה שירות מקיף בכל נושא הקשר לעולם הרכב. היום, יותר מ-15 שנים לאחר מכן, לקוחות אוטו שי נהנים משירותי השכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג מכל הסוגים, מכירת רכב ועוד. בנוסף לאלו, מחזיקה החברה במרכז שירות מורשה של חברת סובארו העולמית.

הדגש בחברה מושם על איכות השירות שניתן ללקוחות, על היחס האישי ועל הענקת הפתרונות המתאימים לכל מטרה ולכל ייעוד. אנו רואים בעניין זה ערך עליון, חשוב ממש כמו הרובד המקצועי ורמת המומחיות של כל אחד מאנשינו.
אנו רואים בכל לקוח חלק ממשפחת אוטו שי הגדלה ומתרחבת מידי יום, ומאמינים שזו הסיבה המרכזית להצלחתנו בשוק הרכב התחרותי והצפוף. שירות מסביב לשעון בשפה העברית, דאגה אישית לכל לקוח וניהול מערכת יחסים עסקית בגובה העיניים, הם שמעניקים לחברה את הכוח והיכולת להצליח. לצד אלו, נהנה כל לקוח גם מהיכולות הטכנולוגיות הגבוהות, מהניסיון העצום בשוק ומהידע האדיר של עובדי אוטו שי ויחד, הוא זוכה לחבילת השירות המגוונת והאיכותית ביותר שיש היום.

חברת אוטו שי מעניקה ללקוחותיה שלל שירותים ברמה גבוהה: השכרת רכב בישראל במגוון חבילות משתלמות, השכרת רכב בחו"ל אשר כוללת התקשרות עם מיטב הספקים הבינלאומיים, שירותי ליסינג מימוני, תפעולי ופרטי, טרייד אין על כלי רכב ישנים, אולם תצוגה חדיש בראשון לציון למכירת רכבים ולהזמנת רכבי ליסינג, כאשר כל אלו עטופים ביחס חם, אישי וקרוב.

שיטוט קצר בין דפי האתר יאפשר לך להבין בדיוק מה מציעה החברה ללקוחותיה, ולבחור בשירות שמתאים לך. תוכל להשאיר את פרטיך בטופס המתאים ואנו ניצור עמך קשר במהירות, לכל מטרה שהיא.
אנו מתחייבים להעניק ללקוח שירות ותמיכה מלאים, על ידי ניצול מקסימלי של מלוא הידע, המשאבים והניסיון אשר עומדים לרשות אנשינו. נעשה ככל שביכולתנו כדי להבטיח עבור כל לקוח את הפתרון הטוב ביותר האפשרי, תוך כדי התאמה מלאה של המוצר שלנו לצרכיו. בכך, נוכל להבטיח כי בכל פנייה יזכה הלקוח לשירות ולפתרון המתאים לו ביותר.

הצטרף עוד היום ללקוחות הרבים של החברה, שנהנים משלל הטבות ויתרונות ייחודיים.

חברת אוטו שי - חברה קטנה, שירות גדול.

 

2014 © אוטו שי השכרת רכב וליסינג כל הזכויות שמורות, אוטו שי: מכירה, השכרת רכב וליסינג. טלפון: 4950* או 03-9410009 אוטו שי השכרת רכב וליסינג בגוגל+ אוטו שי השכרת רכב וליסינג בפייסבוק אוטו שי השכרת רכב וליסינג בטוויטר

אודות אוטו שי

אודות החברה
צור קשר
סניפים
מועדון לקוחות Loalty

שירותי השכרה

השכרת רכב בארץ
השכרת רכב בחו"ל
השוואת מחירי השכרה

שירותי ליסינג

ליסינג
ליסינג תפעולי
ליסינג מימוני
ליסינג פרטי

שירותים משלימים

מכירת רכבים יד ראשונה
מימון לרכב
ביטוח רכב שכור
 מאמרים מקצועיים

יעדי השכרה בעולם

איטליה איטליה
גרמניה גרמניה
שוויץ שוויץ
אנגליה אנגליה
ארצות הברית ארה"ב
יעדים נוספים...

Copyright © 2001-2017 Net-style. All rights reserved